m

 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

 

WESOŁEGO ALLELUJA!

 

We wtorek, 22 marca 2016 roku, w Szkole Podstawowej w Bąkowicach odbyło się, kolejne już, wielkanocne spotkanie z Babciami i Dziadkami. Uroczystość przygotowaną przez uczniów klas młodszych pod kierunkiem ich Pań: Marioli Piwowarczyk, Beaty Czechlowskiej i Krystyny Rykały rozpoczął dyrektor szkoły, który powitał zaproszonych Gości i złożył im świąteczne życzenia. Następnie wystąpili uczniowie klasy I, którzy przygotowali inscenizację wiersza Juliana Tuwima „Rzepka”. Potem przyszedł czas na występy uczniów klasy II i III. Młodzi aktorzy przybliżyli w swoim przedstawieniu zwyczaje i tradycje Świąt Wielkiej Nocy. Później przybył Wielkanocny Zając, który częstował seniorów słodyczami, a uczniowie wręczyli przygotowane wcześniej drobne upominki. Imprezę zakończył poczęstunek – kawa, herbata i ciasta – przygotowane przez rodziców.

Dziadkowie byli zachwyceni i pełni podziwu dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Podobało im się zarówno przedstawienie, jak i prezenty, które ich wnukowie własnoręcznie wykonali. Mamy nadzieję, że spotkanie przypomniało Babciom i Dziadkom, że ich wnuki bardzo ich kochają.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc i życzymy wszystkim Wesołego Alleluja!

 

Cezary Zając

 

wstecz